Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Foxmultimedia profesjonalne spoty i filmy reklamowe, multimedia, internet
 

Aktualności w spółce FOX Multimedia na przełomie roku 2011 i 2012.

 

FOX nawiązał współpracę z Narodowym Bankiem Polskim. W jej ramach powstały m in filmy pokazujące międzynarodową aktywność NBP w czasach ogólnoświatowego kryzysu oraz film promujący prestiżowy portal ekonomiczny NBP „Obserwator Finansowy”.

 
FOX rozpoczął współpracę kolejną dużą spółką konstrukcyjną. Po Budimexie i Polimexie nowym klientem FOXA została giełdowe spółka Warbud SA. W ramach współpracy powstał film wizerunkowy spółki. W trakcie powstają kolejne produkcje dla Warbudu.
 
FOX zacieśnia współpracę z Komisją Europejską. W jej ramach powstaje kolejny film dla Komisji, zaś w przygotowaniach jest kilka kolejnych produkcji.
 
W 2011 roku grono klientów FoxMultimedia powiększyło się o takie firmy, jak: Polska Grupa Energetyczna, Plus GSM, Arcelor Mittal, PKO BP, BRE Bank, Orange, PZU.
 
2011 r. - Pierwsza reklama FOX skierowana na rynek amerykański. Na zlecenie Ministerstwa Gospodarki oraz Forum Ekonomicznego w Krynicy Fox zrealizował film, który będzie promował Polskę w całych Stanach. To także początek wieloletniej współpracy filmowej Fox i organizatorów Forum. ;

 

FOX rozpoczął realizacje dla klientów z Europy zachodniej. Wyprodukowany film na zamówienie holenderskiej agencji pośrednictwa pracy zrealizowany został w kilku wersjach językowych. ;

 

FOX rozpoczął realizacje na polu corporate social responsibility. Film o bezdomności i wsparciu biznesu na rzecz walki z bezdomnością zrealizowany został na zamówienie Komisji Europejskiej w Polsce.

 

FOX nawiązał współpracę z Polską Agencją Prasową oraz Muzeum Historii Polski. Pierwszy wyprodukowany film pt. „20 lat Wolnych Wyborów” opowiada o kampanii prezydenckiej z 1990 roku.

 

2010 r. - FOX wygrał przetarg na obsługę wideo Komisji Europejskiej w Polsce. Wyprodukowane zostaną filmy z najważniejszych wydarzeń w Polsce w latach 2011-2012. Spółka jest wyłącznym partnerem filmowym Komisji Europejskiej w Polsce od 2009 roku. Najgłośniejsza produkcja dla KE to spot z okazji 20 lat wolnej Polski. FOX jako jedyne studio na świecie uzyskało prawo zespołu U2 do komercyjnego wykorzystania utworu grupy. Po emisji U2 zamieściło spot na swojej stronie internetowej: link

 

Pierwsza produkcja Fox dla zagranicznej instytucji kulturalnej. Film z Europejskiego Dnia Języków zrealizowany na zlecenie Instytutu Goethego był pierwszą produkcją FOX dla sieci ośrodków niemieckiej kultury.

 

Tomasz Lipko, szef działu kreacji FOX został nominowany do nagrody GrandPress w kategorii „Dziennikarstwo Śledcze” za cykl reportaży „Zła energia. Czysty biznes” o nieprawidłowościach na rynku polskiej energii. Tomasz Lipko jest stałym współpracownikiem TVN Uwaga od 2009 roku.

 

FOX nawiązał współpracę z Accenture, największym na świecie przedsiębiorstwem outsourcingowym i konsultingowym w dziedzinie zarządzania i wysokich technologii (w tym technologii informatycznych).

/td>
foxmultimedia, internet, TV, spot reklamowy, filmy reklamowe, studio filmowe, produkcja filmowa, filmy dydaktyczne, filmy edukacyjne, filmy instruktażowe, filmy promocyjne, filmy szkoleniowe, film reklamowy, filmy korporacyjne, produkcja filmów reklamowych, produkcja filmów
o firmie | referencje | przykłady produkcji | właściciele/zespół | kontakt | mapa strony Copyright 2014 FoxMultimedia | projekt: ADF Studio