Produkcja filmów reklamowych

Produkcja filmów reklamowych to proces złożony. Nie trzeba wspominać czym jest produkcja bez pomysłu i scenariusza. To właśnie dobry scenariusz określa najważniejsze parametry filmu, decyduje o wyborze lokacji, nadaje charakter bohaterom.

Zalety filmów promocyjnych i korporacyjnych dla firm

Filmy promocyjne i korporacyjne są wizualną wizytówką firmy. Ta forma reklamy jest dobrym sposobem na zaprezentowanie się dużej grupie osób. Możemy ją wykorzystać w procesie rekrutacji, aby zachęcić potencjalnego pracownika, jak również skierować ją w stronę klientów indywidualnych, którzy po obejrzeniu filmu mogą być zainteresowani współpracą z firmą. Należy też pamiętać, że film jest o wiele lepszą formą przekazu niż tekst. Ruchomy obraz wzmaga w nas poczucie skupienia i zainteresowania, a ciekawie zaprezentowany film wzbudzi w widzu duże emocje.

Filmy korporacyjne i promocyjne są obecnie jednym z efektywniejszych sposobów na promocję firmy. To one najczęściej wypełniają czas na różnorakich prezentacjach i spotkaniach rekrutacyjnych. Wiele z nich pojawia się również w serwisie Youtube. Jako profesjonalna agencja podejmujemy się produkcji filmów reklamowych na terenie Warszawy i nie tylko.

Ile kosztuje produkcja filmów reklamowych

Filmy reklamowe mają bardzo zróżnicowane budżety. Ceny wahają się od kilkuset do kilkuset tysięcy złotych. Określenie kosztorysu uwzględniającego wszystkie elementy potrzebne do realizacji jest możliwe dopiero po zatwierdzeniu scenariusza. Jak napisać dobry scenariusz ? Skontaktuj się z nami, a na pewno uzyskasz odpowiedź. Na tym etapie możliwe są jeszcze korekty. Razem z klientem decydujemy co ma znaleźć się w filmie, a co należy pominąć. Jak robimy wycenę ? Dobrą i często stosowaną praktyką jest ustalenie budżetu z góry. Mając określone widełki cenowe jesteśmy w stanie zaprezentować wachlarz możliwości dostosowując je do portfelu klienta.

Co wpływa na cenę ? Czas trwania, lokacje, scenografia, aktorzy. Naszym zadaniem jest stworzenie maksymalnie efektywnego filmu w określonej ramie czasowej. Preferujemy przejrzyste rozwiązanie rozliczeniowe, które prezentujemy podczas pierwszego spotkania. Staramy się wtedy pokazać co wpływa na końcowy koszt produkcji. Do wszystkich cen należy doliczyć podatek VAT. Nasze studio reklamowe jest przystosowane do najbardziej niekonwencjonalnych pomysłów. Spot, reklama, animacja ? Nie ma problemu, wychodzimy na przeciw każdej realizacji. Przykładem naszej wszechstronności są realizacje dla stacji TVN, które można zobaczyć na naszej stronie internetowej.

Gotowy do rozpoczęcia projektu?

Pracuj z nami!