Filmy szkoleniowe

Filmy szkoleniowe są nieodłącznym elementem prezentacji i szkoleń pracowników. Dzięki nim nasza przemowa będzie ciekawa i mało schematyczna. Filmy szkoleniowe potrafią przykuć uwagę odbiorców i rozluźnić atmosferę zwykłego wykładu.

Filmy szkoleniowe w bardzo atrakcyjny sposób przedstawiają treści szkoleniowe. Przedstawiają realne sceny, które mogą się przydarzyć każdemu uczestnikowi szkolenia. Sceny tworzymy na podstawie dostarczonych danych sprawiając by wyglądały jak najbardziej profesjonalnie.Tworzymy również animacje i scenki sytuacyjne.

Produkcja filmów szkoleniowych

Jako agencja specjalizujemy się w tworzeniu filmów szkoleniowych. Wideo ma charakter edukacyjny i informacyjny. Zachowujemy najwyższe standardy i normy, tak aby uczestnik szkolenia przyswoił jak największą wiedzę podczas projekcji. Szkolenia i treningi, które tworzymy pozwalają zrozumieć procesy, które kierują polityką wewnętrzną firmy. Podstawą filmu szkoleniowego jest określenie targetu oraz potencjalnego wpływu na przyszłe działania odbiorców.

Filmy tworzone są tak, aby dawały spójny obraz i były dobrą bazą do całego tematu szkolenia. Decyzję co do zatrudnienia aktorów, bądź stworzenia animacji pozostawiamy klientowi, tak, aby dokonał wyboru na podstawie wcześniej wygenerowanej wizji. W wyniku powyższych działań tworzymy produkt, który spełni oczekiwania klienta.

Co musi zawierać dobry film szkoleniowy

Przede wszystkim należy skupić się na docelowej grupie odbiorców. Tworzymy filmy pod szkolenia fryzjerskie, BHP, z zakresu psychoterapii i wiele innych. Bazą takich produkcji szkoleniowych jest ciekawy scenariusz. Nakreślenie odpowiednich punktów prezentacji będzie procentował podczas wyświetlania gotowej realizacji.

Film szkoleniowy ma określone ramy czasowe oraz punkty, które muszą być zawarte w odpowiedniej kolejności. Po uprzednich ustaleniach tworzymy obraz, który ma być spójną wizją klienta i posłuży w przystępny sposób do przedstawienia pracownikom nowych zagadnień i wdrożeń. Cennik produkcji ustalany jest indywidualnie na bazie przeprowadzonej rozmowy i warunków klienta.

Nasze realizacje filmów szkoleniowych:

BZWBK Akademia Przedsiębiorcy

Gotowy do rozpoczęcia projektu?

Pracuj z nami!