TWORZYMY piękne
i wyjątkowe doświadczenia cyfrowe.

Cierpliwość i wytrwałość 
to bezkonkurencyjna
kombinacja zapewniająca sukces.

O nas

Tomek Lipko
Szef pionu kreacji

Opowiada wyjątkowe historie. Odpowiedzialny za dział kreacji, produkcji filmowej i contentu. Prawnik z wykształcenia, od 25 lat dziennikarz, reporter i filmowiec. Były reporter Reporter Radia Zet, TVP, TVN, TV Puls, głównego wydania „Wiadomości”, reporter i prowadzący TVN „Uwaga”. Autor pierwszej na świecie powieści sensacyjnej wydanej w technologii rozszerzonej rzeczywistości – „Notebook„ https://www.youtube.com/watch?v=KT2ITbyhigI
Dwukrotnie nominowany do nagrody Grand Press (w 2002 i 2012 roku). Laureat nagrody „Ostrego pióra” przyznawanej przez Business Centre Club. Zwycięzca polskiej edycji światowego konkursu „Journalistic Excellence Award” organizowanego przez Columbia University w Nowym Jorku.

Mirosław Jakubik
Szef pionu produkcji

operator obrazu, producent, absolwent PWSFTViT w Łodzi, wykładowca UW na Wydziale Dziennikarstwa . Pracował dla FoxNews, ARD, TVN, TVN 24, TVN Warszawa, Polsat, TV4, TVP2, TVP3, TV Puls. Autor zdjęć do filmu fabularnego „Prosta historia o miłości” nagrodzonego Grand Prix na 35. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Współpracował z m.in.: Wojciechem Smarzowskim, Mają Popielarską, Beatą Sadowską, Marzeną Rogalską, Tomaszem Zubilewiczem.

Od 10 lat wciągamy naszych klientów do świata filmu.

W 2019 roku 75% oglądanych w Internecie treści stanowiło wideo. My idziemy tym tropem od 10 lat budując filmowe historię kolejnych firm i instytucji – naszych Klientów. Jesteśmy grupą dziennikarzy, scenarzystów i pracowników planu filmowego z największych ogólnopolskich telewizji (TVN, TVN24, Polsat, TVP). 

Połączyła nas wyobraźnia, która nie zawsze mieściła się w sztywnych telewizyjnych ramówkach. Dziś dzięki wiedzy zdobytej podczas pracy z największymi firmami w Europie ilość odbiorców wszystkich naszych filmów przekroczyła właśnie magiczną granicę 10 milionów. Każdy szczegół od scenariusza przez realizację na popstprodukcji kończąc w najdrobniejszych szczegółach dopasowujemy do potrzeb naszych Klientów.

Studio filmowe XXI wieku.

Produkujemy filmy korporacyjne, animacje 2D i 3D i filmujemy z drona.

Pracujemy w Warszawie i na terenie całej Polski.

PROFESSIONALS SKILLS

WEBDESIGN 92%
PAINTING 62%
PROGRAMMING 33%

WORK EXPERIENCE

2017 – Fashion Photographer – Vogue
2016 – Journalist – Egde Inc.
2015 – Illustrator – Yahoo Inc.

Gotowy do rozpoczęcia projektu?

Pracuj z nami!